Logotyp Stjerneskolan, illustration

Lärare och assistenter på Gymnasiesärskolan

Här hittar du kontaktuppgifter för lärare och assistenter på gymnasiesärskolan

Aronson Bertil  
E-post: bertil.aronson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 44

Axelsson Andreas  
E-post: andreas.axelsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 81

Axelsson Jonsson Britt-Marie
E-post: britt-marie.jonsson.axelsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 40, 163 85

Båtnäs Kerstin  
E-post: kerstin.batnas@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 81

Elfstrand Jenny (Tjänstledig)
E-post: jenny.elfstrand@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 44

Johansson Mona
E-post: mona.johansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 44

Jonsson Anette
E-post: anette.jonsson@torsby.se
Telefon: 0560-163 44

Nordvall Mona
E-post: mona.nordvall@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 81, 073-271 00 19

 

Wictorin Jonas
E-post: jonas.wictorin@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 40

Torsby kommun | 60. Stjerneskolan | 685 80 Torsby | tfn: 0560-160 00 | fax: 0560-163 26
Vi använder Cookies | Webbplatskarta | Om webbplatsen