Logotyp Stjerneskolan, illustration

Lärare på Stjerneskolan

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare på Stjerneskolan.

Axelsson Jan  
E-post: jan.axelsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 59

Bahrenberg Nora 
E-post: nora.bahrenberg@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 46

Berg Soon Im  
E-post: soonim.berg@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 65

Bergqvist Erika
E-post: erika.bergqvist@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 69

Berntsson Linnea  
E-post: linnea.berntsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 67

Blomqvist Helga-Sofie
E-post: helga-sofie.blomqvist@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 86

Brorson Jerker  
E-post: jerker.brorson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 69

Brånander Jan-Olov  
E-post: jan-olov.branander@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 34

Davidsson Agneta  
E-post: agneta.davidsson@torsby.se
Telefon: 0560-163 06, Mobil: 073-271 16 93

Elesand Eva-Lena
E-post: eva-lena.elesand@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 87

Emanuelsson Westh Berit 
E-post: berit.westh.emanuelsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 38

Eriksson Viveka  
E-post: viveka.eriksson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 83

Grankvist Inger  
E-post: inger.grankvist@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 93

Gustafsson Monica
E-post: monica.gustafsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 38

Hedin Jan  
E-post: jan.hedin@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 78

Holmgren Lars  
E-post: lars.holmgren@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 12, Mobil: 076-801 63 12

Högfeldt Gert  
E-post: gert.hogfeldt@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 42

Isaksson Jörgen
E-post: jorgen.isaksson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 42

Jansson Lars-Erik
E-post: lars-erik.jansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-132 29

Johansson Dina  
E-post: dina.johansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 43

Johansson Mattias
E-post: mattias.johansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 42

Johnsson Bengt
E-post: bengt.johnsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 67

Knoph Anders  
E-post: anders.knoph@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 72

Lannge Ann-Marie
E-post: ann-marie.lannge@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 38

Malmström Anna
E-post: anna.malmstrom@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 20

Marklund Niclas  
E-post: niclas.marklund@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 34

Martinsson Kenneth
E-post: kenneth.martinsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 58

Mellin Elisabeth  
E-post: elisabeth.mellin@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 43

Neidre Lennart  
E-post: lennart.neidre@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 86

Nilsson Lisbeth  
E-post: lisbeth.nilsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 83

Nordvall Mona
E-post: mona.nordvall@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 81, 073-271 00 19

Olsson Kerstin  
E-post: kerstin.olsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 19

Olsson Mats  
E-post: mats.olsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 47

Olsson Mikael  
E-post: mikael.olsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 74

Ovesson Laila  
E-post: laila.ovesson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 78

Pedersen Örjan
E-post: orjan.pedersen@edu.torsby.se
Telefon: 0560-132 29 Mobil: 070-511 86 06

Persson Ante  
E-post: ante.persson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 59

Sjödin Nicklas  
E-post: nicklas.sjodin@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 46

Sohl Kristina
E-post: kristina.sohl@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 65

Svenson Ann  
E-post: ann.svenson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 19

Sätherberg Jörgen
E-post: jorgen.satherberg@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 42

Vikström Birgitta  
E-post: birgitta.vikstrom@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 95

Westh Peter 
E-post: peter.westh@edu.torsby.se
Telefon: 0560-132 29

Wirtberg Ingela  
E-post: ingela.wirtberg@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 48

 

Torsby kommun | 60. Stjerneskolan | 685 80 Torsby | tfn: 0560-160 00 | fax: 0560-163 26
Vi använder Cookies | Webbplatskarta | Om webbplatsen