Logotyp Stjerneskolan, illustration

Specialidrottstränare på Stjerneskolan

Här hittar du kontaktuppgifter till tränare på Torsby idrottsgymnasium.

Adolfsson Ronnie
E-post: ronnie.adolfsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 56 Mobil: 070-217 85 55

Andersson Leif
E-post: leif.andersson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 32

Bengtsson Linda
E-post: linda.bengtsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 31

Brånander Joachim
E-post: joachim.branander@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 70 Mobil: 070-309 38 88

Ejdervall Mårten
E-post: marten.ejdervall@edu.torsby.se
Mobil: 070-642 75 93

Engström Krister
E-post: krister.engstrom@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 71

Ertner John
E-post: john.ertner@edu.torsby.se
Mobil: 070-217 21 11

Evaldsson Annika
E-post: annika.evaldsson@edu.torsby.se
Telefon:0560-163 55 Mobil: 070-217 21 11

Jansson Per-Håkan
E-post: per-hakan.jansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 70 Mobil: 070-656 06 94

Löfgren Mikael
E-post: mikael.lofgren@edu.torsby.se
Mobil: 070-968 96 66

Maschel Victor
E-post: victor.mascel@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 70 Mobil: 070-319 63 44

Strid Råland
E-post: raland.stridh@edu.torsby.se
Mobil: 070-540 06 56

Svensson Emil​
E-post: emil.svensson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 56 Mobil:070-950 39 70

Wallner Johan
E-post: johan.wallner@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 95 Mobil: 070-687 33 87

Viklund Mattias
E-post: mattias.viklund@edu.torsby.se
Telefon: 073-074 08 85

Torsby kommun | 60. Stjerneskolan | 685 80 Torsby | tfn: 0560-160 00 | fax: 0560-163 26
Vi använder Cookies | Webbplatskarta | Om webbplatsen