Logotyp Stjerneskolan, illustration

Lärare på Komvux

Här hittar du kontaktuppgifter för lärare på Komvux

Carlsson Natalia
E-post: natalia.carlsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 61, Mobil: 073-827 19 08

Edelman Karin
E-post: karin.edelman@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 47

Gustavsson Evy
E-post: ewy.gustafsson@edu.torsby.se
Telefon:

Johansson Dina
E-post: dina.johansson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 61

Juuso Anita
E-post: anita.juuso@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 94

Larsson Maj-Gun
E-post: maj-gun.larsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 93

Lundell Caroline
E-post: caroline.lundell@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 94

Åhslund Kristina
E-post: kristina.ahslund@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 93

Torsby kommun | 60. Stjerneskolan | 685 80 Torsby | tfn: 0560-160 00 | fax: 0560-163 26
Vi använder Cookies | Webbplatskarta | Om webbplatsen