Logotyp Stjerneskolan, illustration

Övriga medarbetare på Stjerneskolan

Här hittar du kontaktinformation till övriga medarbetare på Stjerneskolan.

Elevhälsa

Egonsson Torsten  Skolläkare
Kontakt sker genom skolsköterska

Davidsson Agneta  Speciallärare
E-post: agneta.davidsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 06, 073-271 16 93

Henriksson Gunilla  Skolkurator
E-post: gunilla.henriksson@torsby.se
Telefon: 0560-163 08

Jakobsson Anneli  Verksamhetschef medicinska elevhälsan
Skolsköterska BA,FT, IM, IN, VO och SÄR
E-post: anneli.jakobsson@torsby.se
Telefon: 0560-163 10, 073-271 01 91

Johansson Maria Skolsköterska, EK, NA och SA
E-post: maria.johansson@torsby.se
Telefon: 070-257 02 47


Institutionstekniker/assistenter

Eriksson Kurt
E-post: kurt.eriksson@edu.torsby.se
Telefon: 0560- 163 21, 070-200 83 76

Haglund Lars-Inge
E-post: lars-inge.haglund@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 21, 070-183 21 68


IT-tekniker

E-post: helpdesk@torsby.se Telefon: 0560-163 36, 0560-160 97


Kökspersonal

Einarsson Linda
Telefon: 0560-163 16

Ek Michaela
Telefon: 0560-163 16

Johannesson Katrin
Telefon: 0560-163 16

Larsson Lisa
Telefon: 0560-163 16

Persson Gunilla
E-post: gunilla.persson@torsby.se
Telefon: 0560-163 16

Wåhlén Ida
Telefon: 0560-163 16


Lokalvårdare

Arvidsson Veronica
Telefon: 0560-160 52

Ek Ann-Katrin
Telefon: 0560-160 52

Engström Karina
Telefon: 0560-160 52

Westerberg Bodil
Telefon: 0560-160 52


Studie- och yrkesvägledning

Larsson Mia
E-post: mia.larsson@torsby.se
Telefon: 0560-163 60, 070-300 89 11

Sandberg Kristina 
E-post: kristina.sandberg@torsby.se
Telefon: 0560-163 07, 070-301 25 41


Torsby bostäders kontaktperson

Jonsson Anette
E-post: anette.jonsson@torsby.se
Telefon: 070-315 12 92


Fastighetsskötare

Karlsson Urban
E-post: urban.karlsson@edu.torsby.se
Telefon: 0560-163 23, 070-689 56 75

Torsby kommun | 60. Stjerneskolan | 685 80 Torsby | tfn: 0560-160 00 | fax: 0560-163 26
Vi använder Cookies | Webbplatskarta | Om webbplatsen